Tirebolu Halk eğitimden muhteşem TSM Konseri

Tirebolu Halk eğitimden muhteşem TSM Konseri

TIRDE in Kuruluşundan bu yana yaklaşık on yıldır İstanbul’da yaptığı Tirebolu tanıtım programlarına katılarak Tirebolu’nun Tanıtımına yaptıkları katkı ve çalışmalara yakınken şahit olduğum Tirebolu Halk Eğitim merkezi, Tirebolu’da Muhteşem bir etkinliğe imza attı.

Tirebolu halk eğitim merkezi öncülüğünde tamamı amatör, Tirebolulu hanımlardan ve beylerden oluşan koroya TRT Saz sanatçıları;

Kanunda ATEŞ EROL,

Bas Gitarda, MERT PALA

Klarnette, TANJU EROL

Kemanda, YÜCEL YUCETURANLI

Ritimde, SERKAN AKSOY eşliğinde,

ŞEF, CIHAN UNAT Yönetiminde Muhteşem bir Türk sanat müziği konser verdiler.

06.03.2019 Çarşamba gün Tirebolu İletişim Fakültesi Konferans salonunda Saat 19:00’da başlayan konser 21:30’da sona erdi.

Koro İki buçuk saat hiç ara vermeden muhteşem, mükemmel, şahane Türk sanat müziği şöleni sundu. İki yüz elli kişilik salonun yetersiz kaldığı konserde Tirebolu’da daha büyük bir kültür merkezine ihtiyacı olduğu da görüldü.

Teşekkürler Tirebolu Halk eğitim çalışanları, teşekkürler Tirebolu Halk eğitim Müdürü Sayın Ömer Hamzaoğlu, Teşekkürler Tirebolu Halk eğitim müdürlüğü Türk sanat müziği korusu.

Bu akşam En büyük teşekkür ve övgü ise Salı gün Anjiyo olan ve Çarşamba gün korodaki yerini alarak iki buçuk saat kesintisiz şarkı okuyan Sayın Sezai EKMEKÇİ beye teşekkür ederim.

Bir toplum Kültür, sanat ve tarihiyle tarihe ismini silinmez harflerle yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir